Podcast:WESTech

#5 | Technológie HP k vyššiemu zabezpečeniu notebookov | hosť Tomáš Hubocký a Ladislav Zambor

02.12.2020
Prinášame vám ďalší diel nášho WESTech Podcastu, kde sa znovu stretli Tomáš Hubocký, produktový manažér zo spoločnosti HP a Ladislav Zambor, produktový manažér spoločnosti WESTech.V dnešnej dobe sa mnoho krát a nie len v dobrom slovo bezpečnosť skloňuje pri kauzách veľkých firiem. Čo nás priviedlo k otázke bezpečnosti zariadení, ktoré denno denne používame. Preberieme zabezpečenie od zapnutia zariadenia až po vizuálne hackovanie, pričom k tomuto zabezpečeniu prispievajú aj technogógie spoločnosti Intel. Pozrite sa s nami na ďalší podcast, kde sme preberali bezpečnosť notebookov.Spoločnosť HP vo svojich notebookoch používa procesory Intel Core i5 10-tej generácie. 

Podcast WESTech je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:WESTech
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK