Rady Skúsených - Juraj Beráts (Mabets)
23:44
Podcast: Websupport

Rady Skúsených - Juraj Beráts (Mabets)

23.03.2017
Juraj Beráts je spoluzakladateľ a marketingový manažér online spoločnosti Mabets, ktorá sa zaoberá originálnymi, štýlovými a znovu použiteľnými produktmi. Pozrite si rozhovor, v ktorom prezradil, ako zaviesť úspešný produkt na trh.

Podcast Websupport je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.