Rady Skúsených - Tomáš Sroka (Liftago)
22:48
Podcast: Websupport

Rady Skúsených - Tomáš Sroka (Liftago)

23.03.2017
Tomáš Sroka stojí za viacerými známymi projektami, ktoré dnes využívajú tisícky ľudí. Je autorom známeho zľavového portálu Zľavomat a v súčasnosti je mana­žé­rom pre Slo­ven­sko vo firme Lif­tago - aplikácie na objednávanie taxíkov. O Tomášovej podnikateľskej ceste sa porozprával Oliver Jakubík.

Podcast Websupport je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.