Rady Skúsených - Gábor Boros (Refresher)
33:47
Podcast: Websupport

Rady Skúsených - Gábor Boros (Refresher)

23.03.2017
Gábor je 24 ročný mladík, ktorému sa podarilo vybudovať jeden z na­čí­ta­nej­ších por­tá­lov slo­ven­ského inter­netu. Zo stredoškolského projektu sa stal Refresher postupne jeho full-time job a za krátku dobu svo­jej exis­ten­cie so roz­rás­tol už aj za hra­nice Slo­ven­ska.

Podcast Websupport je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.