Ako vytunovať webku tak, aby plnila vaše očakávania (Patrik Barták - Basta Digital)
01:04:58
Podcast: Websupport

Ako vytunovať webku tak, aby plnila vaše očakávania (Patrik Barták - Basta Digital)

22.05.2018
Našim hosťom bol Patrik Barták, Strategy Director online marketingovej agentúry Pizza SEO a expert v oblasti konverznej optimalizácie (CRO). Rozprávali sme sa o meraní, sledovaní a zlepšovaní webových stránok, aby čo najlepšie plnili vaše očakávania.

Podcast Websupport je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.