Ako udržať firemnú kultúru, keď za rok narastiete o 300% (Matúš Horváth a Martin Šramko - Slido)
01:28:28
Podcast: Websupport

Ako udržať firemnú kultúru, keď za rok narastiete o 300% (Matúš Horváth a Martin Šramko - Slido)

13.03.2018
Sledujte seriál diskusií s firmami, kde sú ľudia šťastní a úspešní. Prvým hosťami v roku 2018 boli chalani zo Sli.do, slovenskéhu startupu, vďaka ktorému prispievanie do diskusií na konferenciách a eventoch už nie je nočnou morou. V roku 2016 ho mali možnosť využiť návštevníci 21-tisíc eventov po celom svete. Ako sa darí vo firme, ktorá za rok narastie o 300%, udržiavať dobrú firemnú kultúru? O tom aj o inom porozpráva Matúš Horváth, Head of People Operations a Martin Šramko, Chief Happiness Officer.

Podcast Websupport je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.