Lessons Learned globálnej spoločnosti Sygic (Michal Štencl)
40:21
Podcast: Websupport

Lessons Learned globálnej spoločnosti Sygic (Michal Štencl)

19.03.2021
#DrivingChange Zisti, ako a prečo Michal budoval spoločnosť Sygic. Ako sa boril so zmenami organizácie, ako rozvíjal tímy a svojich zamestnancov, či ako Sygic expandoval do zahraničia. V rozhovore Michal prezradil viac o externých trendoch, ako tvoriť produkt, ktorý má potenciál a ako budovať funkčnú organizáciu postavenú na správnej kultúre a hodnotách. V rozhovore s Michalom Štenclom sa dozvieš: 👉 ako a prečo Michal Sygic budoval 👉 ako tvoriť proces zmeny organizácie 👉 ako rozvíjať tímy a expandovať do zahraničia 👉 a keďže podnikanie nie je prechádzka ružovou záhradou, Michal nám povie viac o svojich failoch, z ktorých sa dnes môžeme učiť Diskusiu moderuje Branislav Kleskeň, CEO LEAF. Tvor inovatívne zmeny aj ty, nájdi si job, mentora či pomáhaj projektom na www.growni.sk.

Podcast Websupport je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.