Ako nájsť vzorec na tvorbu kvalitného obsahu? (Monika Sládková - Feminity)
35:37
Podcast: Websupport

Ako nájsť vzorec na tvorbu kvalitného obsahu? (Monika Sládková - Feminity)

19.10.2018
Monika Sládková je šéfredaktorkou feminity.sk a debatovali sme spolu o obsahu. Najmä o textovom obsahu. Tento známy a žiadaný ženský online portál tvorí mnoho zaujímavých článkov a ja sa Moniky budem pýtať na obľúbené formáty, ktoré prilákali čitatelov na ich portál opakovane, ale aj na to, ktoré články boli najčítanejšie a prečo.

Podcast Websupport je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.