Čo sa môžu navzájom od seba naučiť korporácie a startupy? (Peter Gažík - 02 Slovakia)
01:31:39
Podcast: Websupport

Čo sa môžu navzájom od seba naučiť korporácie a startupy? (Peter Gažík - 02 Slovakia)

13.03.2018
Čo sa môžu navzájom od seba naučiť korporácie a startupy? Je všetko v korporáte nevyhnutne zlé a skostnatelé? Sú startupy dostatočne profesionálne a dokážu zvládnuť náročné úlohy, ktoré zvládajú veľké firmy? O tom všetko sa porozprávame s Peťom Gažíkom, šéfom slovenského O2.

Podcast Websupport je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.