VŠETCI NIE SÚ HETERO A ANI MIEROTVORCOVIA (#5 zo série "...ale hanbili ste sa na to opýtať")

30.04.2020

Existujú témy, ktoré by sme mohli zaradiť aj v ľudskej spoločnosti medzi kontroverzné. Je nimi napríklad otázka homosexuality a adopcií, koreňov násilia a vraždenia. A tak tak som si za vás hanblivejších tentokrát položila otázky typu: Ako je to u zvierat so vzťahmi medzi jedincami rovnakého pohlavia a adopciou? Dochádza aj u príslušníkov iných druhov k znásilneniam a únosom? A čo zabíjanie potomkov, interupcie, vojny a samovražedné útoky?  

artwork: https://www.instagram.com/illbara/  

PRODUKCIA PODCASTU: ZAPO - Zábava v podcastoch  https://www.instagram.com/zapoofficial/  

ZAPO vám odporúča podcast Veselá pani https://open.spotify.com/show/6lRZ5nlB00o0D7skmu1zqi  

 

 

 

Podcast Všetko, čo ste chceli vedieť o zvieratách je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
Kategórie:Vzdelávanie, Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK