S7E5: ČERNOBYĽ - Zamorené topánky
47:35

S7E5: ČERNOBYĽ - Zamorené topánky

09.11.2021

Bábušky vás ponúknu pečenými hubami aj rybami, vydezinfikujete to vodkou a potom sa pozriete do mesta, ktoré sa akurát chystá na oslavy 1. mája aj s portrétmi Gorbačova a Lenina - aj keď v ňom už nik 35 rokov nežije.

Výlet do zakázanej zóny černobyľskej jadrovej elektrárne je dnes pre mnohých lákadlom a adrenalínovým zážitkom. Dominik Orfánus bol v Černobyle viac ako stokrát, dnes do zóny vodí cez svoju cestovnú kanceláriu tisícky turistov ročne. Vo Všesvet podcaste nám porozprával o tom, prečo by ste si nemali v Černobyle sadať na zem, či americký seriál nespravil zo zóny Disneyland aj ako sa má jeho adoptívna bábuška, ktorá v černobyľskej zóne žije. 

Podcast Všesvet podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.