Podcast:Volafka

Barbora Baronová: Jak sdělovat pravdu, aby nikomu neublížila ani nikoho neohrozila.

10.05.2020
Barbora Baronová literárna dokumentaristka, zakladateľka artového nakladateľstva wo-men a copywriterka na voľnej nohe. Rozprávali sme sa o tom ako môžeme pomôcť malým, nezávislým nakladateľstvám a autorom, o bibliodiverzite či marketingových trikoch veľkých kníhkupectiev. Takisto štyroch autorských knihách, ktoré Barbora vytvorila spolu s fotografkou Ditou Pepe. Kniha Slečny o ženách, ktoré sa nikdy nevydali, kniha Měj ráda sama sebe, ktorá sa zaoberá otázkou seba prijatia, kniha Intimita ako aj jej posledná knižka Ženy o ženách, kde sa rozprávala so ženami dokumentaristkami. Sú témy jej knižiek pre ňu terapiou a do akej miery odrážajú jej skúsenosti? Ako aj o psychohygiene a práci literárnej dokumentaristky.

Podcast Volafka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:Volafka
Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK