Ema Müller:Som (bohyňa) na seba hrdá a je mi jedno čo si o tom myslíš.
01:08:42
Podcast: Volafka

Ema Müller:Som (bohyňa) na seba hrdá a je mi jedno čo si o tom myslíš.

08.11.2020
Ema je inšpirujúca. Ema je autentická. Ema je jednoducho Ema. Taká čiernobiela. Prečo čiernobiela? Prečo bohyňa? Prečo motýľ? Viac v našom spoločnom rozhovore a ako by povedala Ema pripravte si čokoládu, pohár vína a započúvajte sa. Ak by sa vám zdalo, že sa poznáme roky a len tak sme si zavolali čo nové, tak taký pocit sme mali aj my dve. Rozprávali sme sa vyše hodiny o živote, pocitoch, Paríži, móde, sebaláske, digitálnom svete. Tak sa na chvíľku zastavte a užite si rozhovor. Ema Müller vyštudovala vo Francúzsku módny marketing. V Paríži žije už viac ako 9 rokov, pracuje v oblasti fashion PR. Svojimi textami inšpiruje baby, ako ich sama volá k seba láske, píše pre Československý Vogue. Ema má takisto svoj podcast Témy Emy a teraz aj novovzniknutý merch Som bohyňa.

Podcast Volafka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Volafka
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.