#2 Žaneta Morovská: Manifest mladej ženy
32:11
Podcast: Volafka

#2 Žaneta Morovská: Manifest mladej ženy

13.06.2021
TVORÍM ŽIJEM dnes s Žanetou, ktorá napísala knihu Manifest mladej ženy. Prinášam novú sériu o ženách, ktoré tvoria a chcú zanechať kúsok seba. Tak zapnite zmysly a počúvajte, predstavujte si, cíťte, čo všetko tieto talentované ženy vytvorili. Žaneta je spisovateľka, poetka. Bola vždy známa tým, že šla do hĺbky, pýtala sa nevšedné otázky, znenazdania recitovala verše, radodajne dodávala radosť, každodenným potešeniam prikladala veľký význam a hlavne to zdieľala s okolím. Viac o Žanete sa dozviete na jej stránke www.zanetamorovska.sk Žaneta píše a tvorí. Je odhodlaná ísť do seba a byť si verná. Je rada sama, pretože má rada samú seba a je jej s ňou dobre. Tvorí si svoj život. Má rada hlboké otázky ako aj umenie malých rozhovorov. Je slobodná a jej sloboda siaha ku dverám jej suseda. Čo to znamená? Odkrýva tabu témy a búra predsudky. Aká téma je však pre ňu samú ešte stále tabu? Aký je dnes svet mladej ženy? Akým predsudkom a očakávaniam čelí? Čo Žaneta praje svojej knihe ako aj jej najobľúbenejší úryvok sa dozviete v našom rozhovore.

Podcast Volafka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Volafka
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.