Podcast:Volafka

#6 Vina: Silné osobné témy s Radmilou Telvákovou

26.07.2020
Slovo vina v našich slovníkoch používame veľmi často. A pritom vzbudzovaním pocitu viny najrýchlejšie a najsilnejšie manipulujeme. Pocit viny je totiž až sebe deštruktívny. A čo ak vina neexistuje? Čo teda existuje? Čo je to vina? Prečo ňou manipulujeme a sme manipulovaní? Čo sa teda za tým skrýva? Viac už v našom rozhovore v rámci ročného seriálu silných osobných tém s Radmilou Telvákovou. Radmila odporučila knihu: A přesto říci životu ano od Viktora Emila Frankla. Prajem vám krásne počúvanie.

Podcast Volafka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:Volafka
Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK