Kristína Tormová o živote jednorožca 🦄
01:19:24
Podcast: Volafka

Kristína Tormová o živote jednorožca 🦄

29.11.2020
Skúste si odpovedať na tieto otázky: Máš so sebou súcit? Za čo si vďačná? Darí sa ti žiť v prítomnosti? Trápiš sa niekedy tým ,čo nemôžeš ovplyvniť? Nie je to ľahké, nie je to bežné sa nad týmto zamýšľať a o tom je náš rozhovor s Kristínou , o nevšedných otázkach a ešte nevšednejších odpovediach. Zamysleniach. Láske. Krásnosti. Jednoducho o nej. Jednorožcovi, ktorý existuje a volá sa Kristína Tormová. Ďakujem, že sme sa opäť videli, aj keď iba virtuálne cez Zoom a teším sa opäť niekedy naživo. A vám prajem krásne počúvanie a prosím skúste si zahrať tú hru s nami a odpovedzte si na dané otázky pre seba, v duchu či nahlas a uvidíte čo to urobí. Dopočutia nabudúce.

Podcast Volafka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Volafka
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.