Podcast:Volafka

#4 Láska: Silné osobné témy s Radmilou Telvákovou

03.05.2020
All you need is love od The Beatles pozná asi každý z nás. Je to naozaj tak? Je láska to jediné čo potrebujeme? Bolí láska? Dá sa láska násobiť či deliť? Čo vlastne je a čo nie je láska? A čo zamilovanosť a nevera, o tom všetkom sme sa rozprávali s Radmilou. Téma láska je jedna z ďalších tém v ročnom seriáli „Rozhovory na silné osobné témy“.

Podcast Volafka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:Volafka
Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK