Podcast:Volafka

Slow Femme je byť autentická, prirodzená i so svojimi nedostatkami a 'svá' v živote i šatníku.

08.03.2020
Slowfemme je online magazín pre ženy, ktoré majú rady módu a zároveň im nie je ľahostajný jej dopad na človeka a prírodu. Veronika a Karolína sú zakladateľky, ktoré spojili sociálne siete. Stretli sa na káve a zistili, že majú rovnaké záujmy, hodnoty a chýba im rovnaká vec a to je platforma na pomedzí blogu a online magazínu o pomalej móde a udržateľnom štýle. Tak vznikol online magazín Slowfemme, ktorý má za cieľ pozitívnu motiváciu svojich čitateľov. S Veronikou a Karolínou sme sa rozprávali o slowfashion, hodnotách, udržateľnosti, priateľstve, ako aj o greenwashing, influenceroch a budúcnosti. Tak sa na chvíľku zastavte a užite si ďalší rozhovor so zaujímavými a inšpirujúcimi ženami z ČeskoSlovenska.

Podcast Volafka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:Volafka
Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK