#1 MY2 Rozhovor o našom vzťahu, príležitosti k nevere a morálnej kocovine.
46:58
Podcast: Volafka

#1 MY2 Rozhovor o našom vzťahu, príležitosti k nevere a morálnej kocovine.

22.09.2020
MY2 Rozhovor s mojim mužom o vzťahu, láske, príležitosti k nevere, morálnej kocovine. Prezradili sme aj to kvôli čomu sa najviac hádame, o umení sa pohádať ako aj to kto je náš hlavný človek a prečo si myslíme, že je dôležité na vzťahu pracovať. Z našej spálne do vašich uší. Úprimne a otvorene o nás, našom vzťahu sme pre vás v sobotu pri mätovom čaji nahrali tento rozhovor.

Podcast Volafka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Volafka
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.