#10 Strach: Silné osobné témy s Radmilou Telvákovou
50:01
Podcast: Volafka

#10 Strach: Silné osobné témy s Radmilou Telvákovou

02.05.2021
Strach považujeme za svojho nepriateľa. Strach je predsa “zlý”, ale pritom od malička strašíme deti, či už čertom alebo duchmi. Manipulujeme strachom a sme ním manipulovaní. Čo si o ňom myslíme, ako sme sa s ním naučili pracovať vychádza z našej kultúry a rodinného prostredia, v ktorom vyrastáme. Fyziologicky je strach pozitívny vnem,alebo mechanizmus, ktorý nám pomáha orientovať sa a generovať zdroje. Ako teda pracovať so strachom? Môže byť strach našim partnerom? Radmila povedala jednu z mnohých krásnych viet: “Pokud je člověk ochoten tak je vždy schopen.” O tom, že strach je určitý barometer a nejde nemať strach, avšak môžeme ho potlačiť,sme sa rozprávali spolu s Radmilou v ďalšej časti 12 silných osobných tém.

Podcast Volafka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Volafka
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.