Podcast:Volafka

Kristína Pomothy: Mať k sebe súcit, že sa môžem meniť.

22.03.2020
Kristina Pomothy je organizačná psychologička, ktorá pomáha u nás aj v zahraničí vytvárať vyvážené pracovné prostredie. Rozprávali sme sa spolu o jej práci, o rozvíjaní jednotlivcov a firiem k životu a podnikaniu, o pracovnom prostredí, osobnom rozvoji a mentoringu. Takisto sme sa rozprávali o založení občianskeho združenia Trust Women Slovakia a ich plánoch do budúcna. Kristíny som sa spýtala ako vníma pojem prokrastinácia a ako ona sama najradšej prokrastinuje. Čo pre Kristínu znamená autenticita? A ako autenticita súvisí so súcitom? A prečo jej počas nášho rozhovoru škŕkalo v brucho? Rozhovor si môžete vypočuť na mojom webe alebo v aplikáciách Spotify či Apple Podcasty. Tak sa na chvíľku zastavte a užite si ďalší rozhovor so zaujímavou a inšpirujúcou ženou z ČeskoSlovenska.

Podcast Volafka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:Volafka
Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK