Podcast:Volafka

#5 Rodičovstvo: Silné osobné témy s Radmilou Telvákovou

31.05.2020
Rodičovstvo - my ako rodičia, my ako deti. Vzorce, ktoré opakujeme a predstavy o tom akými rodičmi by sme chceli byť. Rozpárvali sme sa o dobe, ktorá na nás ženy ako matky kladie priveľké nároky alebo je to naopak? O rodičoch pôžitkároch, ktorí si užívajú život a pozvú dieťa do svojho života, nebránia mu ochutnávať život, žiť život. Nepracujú so strachom ale so zdrojmi. Rodičovstvo je ďalšou témou zo série 12 silných osobných tém s Radmilou. Prajeme vám krásny deň a po obede ku kávičke si môžete do uší pustiť náš ďalší spoločný rozhovor.

Podcast Volafka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:Volafka
Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK