Podcast:Volafka

#3 Závislosť: Silné osobné témy s Radmilou Telvákovou

29.03.2020
Keď sa povie závislosť, väčšina z nás si predstaví závislosť na drogách, alkohole, prípadne nikotíne. Avšak závislosť môže mať rôzne podoby a dotýka sa mnohých ľudí. Čo je závislosť? Ako vzniká? Čo je tá sila, ktorá v nej rastie?Čo skutočne funguje a nefunguje pri priani zmeniť svoju závislosť? Na túto tému, v rámci ročného projektu 12 silných osobných tém, sme sa rozprávali spolu s Radmilou.

Podcast Volafka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:Volafka
Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK