Katarína Zacharová o osobnom rozvoji, vyhoretí, vzťahoch
56:59
Podcast: Volafka

Katarína Zacharová o osobnom rozvoji, vyhoretí, vzťahoch

15.05.2019
Katarína Zacharová je slovenská spisovateľka, rečníčka, koučka v osobnom rozvoji a autorka transformačných programov v rámci vzdelávacej organizácie RealWoman pre ženy, ktorú v roku 2009 založila. Stojí za usporiadaním konferencií pod názvom RealWoman Fórum, je autorkou štyroch kníh o osobnom rozvoji. Jej posledná kniha je Končím so strachom. Šesť rokov žila a pracovala v Malajzii, v Kuala Lumpur vo firme, ktorá sa venuje osobnému rozvoju a tu sa s týmto pojmom aj prvý krát stretla. Katarína je silná, energetická a charizmatická žena, ktorá chce svoje vedomosti predávať ďalej a pomáhať nielen ženám v naplnení ich najvyššieho potenciálu. S Katarínou sme sa rozprávali nielen o osobnom rozvoji, ako si vybrať kouča, kedy prichádza takzvané vyhorenie, ale aj o jej ceste k tejto profesii, o zaužívaných pravidlách dnešnej doby ,o vzťahoch. Dúfam, že vám po rozhovore zostane v hlave pár otáznikov, alebo sa vám práve naopak rozsvieti. Tak sa na chvíľku zastavte a vypočujte si rozhovor s jednou z úspešných a inšpirujúcich žien.

Podcast Volafka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Volafka
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.