Podcast:Volafka

#2 Vzťahy:Silné osobné témy s Radmilou Telvákovou

01.03.2020
Čo sú to vlastne vzťahy? Ako povedala Radmila: „Vzťahy sú to jediné, čo mi zostáva, čo vlastním, čo skutočne mám.“ Súčasné vzťahy sa oproti tým minulým premenili, zmenila sa doba a aj ľudia, ktorí v nej žijú. Dnes toho veľa o vzťahoch vieme, študujeme, počúvame, vzdelávame sa. Ako ale povedal pán Rataj psychológ a párový terapeut: “Vědět neznamená žít to,“ a vzápätí dodal, že keď na tom budeme makať, mohli by sme to zvládnuť za tri až štyri generácie a to je pán Rataj veľký optimista. No ak by sme mali začať úplne od začiatku a povedať najprv A až potom Z začali by sme slovom VZŤAH. Ako napísal pseudonym a fenomén česko-slovenského internetu Čistá duša : Vzťah nie je exaktná veda, skús počítať so mnou ak dvaja tvoria pár, matematika je láskavá a všetko zlé sa rozdelí na dve a všetko dobré sa zdvojnásobí. Tak čo to teda znamená slovo vzťah? Je to vždy o dvoch ľuďoch a jednoduchej matematike ako napísal vo svojom príspevku autor pod pseudonymom Čistá duša alebo je to trošku zložitejšie? Ako si tvoríme vzťahy? Ako sa starať o vzťahy? Je vzťah obchod? Čo je zdrojom našich vzťahov a čo vzťah sám k sebe? Všetko sme spolu s Radmilou prebrali v našom ďalšom rozhovore. Ďakujeme za vaše otázky.

Podcast Volafka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:Volafka
Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK