Podcast:Volafka

Natalia Kiskova- Keď sa pýtaš ťažké otázky tak dostávaš krásne odpovede.

16.08.2020
Natália Kisková sa venuje konzultingu na témy IT. Svoju kariérnu cestu začala v IT firme Bluewolf ako biznis analytička v NY v USA, kde sa prepracovala až na zakladajúcu manažérku stredoeurópskej pobočky v Prahe. Neskôr prešla do co-workingovej sféry, kde ako Head of HubHub rozbehla 6 co-workingových projektov v piatich krajinách s vyše šesťdesiatimi zamestnancami. Náš spoločný rozhovor bol veľmi otvorený. Ako mi sama Natália povedala, že ak sa ona otvorí väčšina ľudí sa jej otvorí späť. Tak to aj bolo pri našom rozhovore. Natália si skúsila pracovný pohovor, prezradila aké chyby robíme pri pohovoroch aj to čo majú spoločné úspešní startupisti. Rozprávali sme sa aj o partnerských vzťahoch, nachádzaní seba samej, hodnotách, ženskosti a orgazme. Tak sa na chvíľku zastavte a užite si ďalší rozhovor.

Podcast Volafka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:Volafka
Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK