Tamara Šimončíková Heribanová o materstve, knižke Pendleri a projekte pre Vogue
51:16
Podcast: Volafka

Tamara Šimončíková Heribanová o materstve, knižke Pendleri a projekte pre Vogue

23.06.2019
Tamara Šimončíková Heribanová je slovenská novinárka, spisovateľka, moderátorka, ale aj mama. Počas štúdia na vysokých školách bola redaktorkou a aktívne prispievala svojimi článkami pre časopis Emma. Jej poviedky boli preložené a publikované v antológiách a časopisecky v Rakúsku, Holandsku, Srbsku, Čechách a na Taiwane. Napísala a vydala šesť kníh. S Tami sme sa rozprávali nie len o jej novej knižke Pendleri, ale aj o jej detstve, materstve, móde, tradičných krojoch, o živote v Portugalsku, o feminizme a ako ho vníma ona sama. Tak sa na chvíľku zastavte a užite si rozhovor s jednou z úspešných a inšpirujúcich žien.

Podcast Volafka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Volafka
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.