Radomil Vašík - Periodizácia v silovom tréningu

03.06.2020
V dnešnej epizóde privítal JB staronového hosťa, Radomila Vašíka z Iron Warriors. Dopodrobna rozobrali všetko, čo sa týka periodizácie v silovom tréningu, či už pre rekreačných športovcov alebo trojbojárov. Dozvieš sa informácie o tom, ako manipulovať s tréningovým objemom a intenzitou, aké voliť cviky v jednotlivých obdobiach tréningu ale aj to, ako vyhodnotiť, či bol tréningový blok účinný. Tak sa príjemne usaď a vypočuj si epizódu nabitú informáciami.   TIMESTAMPS: 02:10 Periodizácia v silovom športe a bežnom cvičení 10:45 Tréningový objem a intenzita v kontexte periodizácie 16:15 Čo robiť, keď človek dostatočne nemaká? 20:25 Ako zvoliť správnu váhu pri nových cvikoch 25:15 Ako manipulovať s objemom a intenzitou z dlhodobého hľadiska 30:36 Radkov pohľad na rôzne druhy periodizácie 34:00 Konjugovaná periodizácia a Westside 45:55 Zaraďovať vyššie váhy aj v objemovom období? 49:40 Periodizácia pre začiatočníkov 55:10 Ako vyhodnotiť tréningový blok 01:08:04 Čo zlepšiť v powerlifting na Slovensku a v Česku? 01:17:15 Radkov Powerlifting Club ----more---- Varovanie: Epizóda obsahuje afektovaný prejav, náhodné anglické slová a plytký humor. Jej obsah slúži čisto pre informačné účely a nenahrádza lekárske rady a rady zdravotníka. Akékoľvek otázky či pripomienky smerujte na: viacnezfitnesspodcast@gmail.com Instagram: @jakub_bucko @radomil_vasik

Podcast VIAC NEŽ FITNESS Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK