Intuitívne stravovanie - ďalší trend, či cesta k vysnenej postave?

26.04.2020
Trendy v stravovaní neustále odchádzajú a prichádzajú. Nie je tomu inak ani v prípade intuitívneho stravovania, ktoré jeho propagátori častokrát prezentujú ako svätý grál zdravého a racionálneho stravovania. Je to však skutočne tak? Je intuitívne stravovanie najlepšou voľbou pre každého? Dnes sa vám JB pokúsi podať objektívny pohľad na tento stravovací "štýl", keďže každá minca má dve strany a spomínať negatíva bez pozitív (a naopak) je mätúce. ----more---- Varovanie: Epizóda obsahuje afektovaný prejav, náhodné anglické slová a plytký humor. Jej obsah slúži čisto pre informačné účely a nenahrádza lekárske rady a rady zdravotníka. Akékoľvek otázky či pripomienky smerujte na: viacnezfitnesspodcast@gmail.com Instagram: @jakub_bucko ----more---- TIMESTAMPS:   02:59 - Intuitívne stravovanie - trend či cesta k vysnenej postave? 07:55 - Intuitive eating na sociálnych sieťach 13:45 - Výhody intuitívneho stravovania 22:10 - Prechod od striktnejšieho režimu k voľnejšiemu 35:00 - Negatíva intuitívneho stravovania 45:30 - You can’t manage what you don’t measure

Podcast VIAC NEŽ FITNESS Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK