Čo je to flexibilné stravovanie a IIFYM?

16.10.2019

Množstvo ľudí sa neustále točí v kruhu odopierania a obmedzovania sa. A bohužiaľ, častokrát bez výsledkov.

V dnešnej epizóde rozoberáme flexibilné stravovanie, jeho aplikáciu v praxi a prečo si myslíme, že je tou správnou voľbou pre väčšinu ľudí pri ich snahe o zmenu postavy.

Ako sme sa k flexibilnému stravovaniu a IIFYM dostali my? Akým spôsobom ho aplikujeme pri našej práci s klientami?

Aké najčastejšie chyby ľudia robia, keď presedlávajú na stravovanie s flexibilnejším prístupom?

Varovanie: Epizóda obsahuje afektovaný prejav, náhodné anglické slová a plytký humor. Jej obsah slúži čisto pre informačné účely a nenahrádza lekárske rady a rady zdravotníka.

 

Akékoľvek otázky či pripomienky smerujte na:

viacnezfitnesspodcast@gmail.com

Instagram:

@coachshimon

@jakub_bucko

Podcast VIAC NEŽ FITNESS Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK