Q&A: Kedy rotovať cviky v tréningu, beta-alanín, mostík pri benchpresse

23.01.2020
V dnešnej epizóde vám JB zodpovie niektoré z vašich otázok, ktoré ste mu poslali na Instagrame. Stále nepochopená téma mostovania pri benchpresse bude dnes snáď konečne vysvetlená a instagramoví komentátori zmĺknu. Okrem toho sa pozrieme aj na beta-alanín a jeho vplyv na hypertrofiu a na to, kedy a prečo je vhodné rotovať cviky v tréningu.Nenechajte si ujsť taktiež nového člena teamu, keďže Šimon šiel do podcastového dôchodku. ----more---- 00:29 Nový člen teamu a čo nás čaká 03:00 Mostík pri benchpresse - rozjebe ti platničku? 16:11 Beta-alanín a svalový rast 23:12 Ako často rotovať cviky a prečo? 34:46 Pri akých cvikoch neísť do zlyhania? 41:14 Ako riešiť prejedanie? Varovanie: Epizóda obsahuje afektovaný prejav, náhodné anglické slová a plytký humor. Jej obsah slúži čisto pre informačné účely a nenahrádza lekárske rady a rady zdravotníka. Akékoľvek otázky či pripomienky smerujte na: viacnezfitnesspodcast@gmail.com Instagram: @jakub_bucko

Podcast VIAC NEŽ FITNESS Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK