Erika Zajacová: Aké je to byť mamou a trojbojárkou v jednom

10.05.2020
V tejto epizóde ma svojou prítomnosťou v podcaste poctila Erika, ktorá sa živí písaním článkov o výžive, venuje sa trojboju a v neposlednom rade mamičkovaniu. Aké je to, kombinovať toto všetko v reálnom svete? Rozobrali sme, ako sa dostala k trojboju, aké je to keď ju coachuje jej priateľ (ehm, ehm) a ako sa  ona pozerá na materstvo. Čo je podľa nej dôležité preto, aby ženy počas tohto obdobia na seba nezabudli?Ako si udržať zdravý životný štýl aj po pôrode? To všetko a ešte trochu viac sa dozviete práve v tejto epizóde.   TIMESTAMPS: 01:40 Štúdium výživy a tréningu na vysokej škole05:40 Erika a silový trojboj13:10 Čo sa mení tehotenstvom23:07 Pohyb a silový tréning počas tehotenstva a po ňom29:52 Story time: Ako som Eriku rozplakal na súťaži34:10 Nezabudni na to, že nie si LEN mamou44:01 Ako pristupovať k výžive, keď ťa sleduje tvoje dieťa ----more---- Varovanie: Epizóda obsahuje afektovaný prejav, náhodné anglické slová a plytký humor. Jej obsah slúži čisto pre informačné účely a nenahrádza lekárske rady a rady zdravotníka. Akékoľvek otázky či pripomienky smerujte na: viacnezfitnesspodcast@gmail.com Instagram: @erika_zajacova @jakub_bucko

Podcast VIAC NEŽ FITNESS Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK