Q&A: BCAA, Správny warm-up, Dôležitosť pravidelnej stravy

07.11.2019

Vy sa pýtate, my odpovedáme. Prvá Q&A epizóda je na svete a z otázok, ktoré ste nám poslali, sme ich vybrali hneď niekoľko. Preberieme, kedy je najlepšie suplementovať BCAA a či neexistuje lepšia alternatíva. Taktiež sa pozrieme na to, či je problém mať ohnutý chrbát pri deadliftoch alebo ako skĺbiť snahy o rast svalov a iný šport. V neposlednom rade prediskutujeme náš názor na "správnu" rozcvičku pred tréningom a podáme krátky update z aktuálneho diania v našich životoch. Ten ale zaujíma len naše mamy.

 

7:20 CO MY A SOUTĚŽNÍ PÓDIA?

17:15 KEDY SUPLEMENTOVAŤ BCAA?

36:20 OHNUTÝ CHRBÁT PRI DEADLIFTOCH

43:45 PRAVIDELNÁ STRAVA A NEDOSTATEK ČASU

56:35 AKO SKĹBIŤ SNAHU O SVALOVÝ RAST S INÝM ŠPORTOM?

1:06:40 ROZCVIČKA PŘED SILOVÝM TRÉNINKEM

 

Varovanie: Epizóda obsahuje afektovaný prejav, náhodné anglické slová a plytký humor. Jej obsah slúži čisto pre informačné účely a nenahrádza lekárske rady a rady zdravotníka.

Akékoľvek otázky či pripomienky smerujte na:

viacnezfitnesspodcast@gmail.com

Instagram:

@coachshimon

@jakub_bucko

 

Podcast VIAC NEŽ FITNESS Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK