Q&A: Somatotypy, optimálna dĺžka diéty, najlepší typ tréningu v deficite

25.12.2019
V dnešnej sólo epizóde vám JB zodpovedá niektoré z otázok, ktoré ste mu poslali na instagrame.   Od somatotypov a toho, ako ovplyvňujú skladbu tréningu či jedálnička až po optimálnu dĺžku diéty, pokiaľ chce človek zhodiť viac ako 30kg. Priblíži vám tiež nejaké tipy a triky pre manažovanie hladu v deficite, ale aj to, ako počas chudnutia zmeniť tréning, aby bol efektívny. Teda, či vôbec...     TIMESTAMPS: 1:42 Čo si myslíš o somatotypoch? Funguje to v praxi? 13:16 Ako dlho byť v diéte, pokiaľ je cieľ zhodiť viac ako 30kg? 22:45 Ako redukovať hlad v kalorickom deficite? 31:10 Ako meniť tréning keď idem do diéty?

Varovanie: Epizóda obsahuje afektovaný prejav, náhodné anglické slová a plytký humor. Jej obsah slúži čisto pre informačné účely a nenahrádza lekárske rady a rady zdravotníka.

Akékoľvek otázky či pripomienky smerujte na:

viacnezfitnesspodcast@gmail.com

Instagram:

@coachshimon

@jakub_bucko

Podcast VIAC NEŽ FITNESS Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK