Ako byť dobrým klientom

13.11.2019

Táto epizóda je pre každého, kto niekedy rozmýšľal, že nadviaže spoluprácu alebo aktuálne spolupracuje s fitness trénerom - či už osobným alebo online. Častokrát počúvame o tom, ako nájsť dobrého trénera, no málokedy sa rozoberá to, aké kvality a návyky si musí pestovať klient, aby dosiahol výsledky. A presne tomu sme  sa v dnešnej epizóde venovali.

Dozvieš sa prečo je komunikácia a úprimnosť nevyhnutná a že očakávania nemusí mať iba klient. Spomenieme tiež zopár reálnych príhod z našej praxe, ktoré nás posunuli ako coachov o kúsok ďalej.

Či si tréner, klient alebo si len niekedy uvažoval nad tým, aké by to bolo niekomu sa zveriť do rúk, vypočuj si tento diel a nazri za oponu toho, čo obnáša takáto spolupráca.

Time stamps:   02:01 - “Zlá" skúsenosť s klientom 06:50 - Buď pripravený robiť to, čo treba 09:40 - Reálne a jasné očakávania 16:03 - Otvorený iným názorom 26:21 - Dôležitosť informácií a komunikácie 32:30 - Pýtať sa, pýtať sa, pýtať sa 36:35 - Ozvi sa, ak nie si spokojný 48:02 - Skúsenosti klienta s coachingom

Varovanie: Epizóda obsahuje afektovaný prejav, náhodné anglické slová a plytký humor. Jej obsah slúži čisto pre informačné účely a nenahrádza lekárske rady a rady zdravotníka.

Akékoľvek otázky či pripomienky smerujte na:

viacnezfitnesspodcast@gmail.com

Instagram:

@coachshimon

@jakub_bucko

Podcast VIAC NEŽ FITNESS Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK