#19 WAHE: "Ak chceš urobiť dojem, musíš sa naučiť frázovať svoj tance do akejkoľvek hudby"
56:09

#19 WAHE: "Ak chceš urobiť dojem, musíš sa naučiť frázovať svoj tance do akejkoľvek hudby"

28.03.2021

Ak by ste sa ma spýtali, ktorý tanečník je pre mňa najväčšou tanečnou ikonou v Česko-Slovensku, bez mihnutia oka by som povedal Wahe Akopjan. Je to chodiaca encyklopédia, verbálny romantik a človek, ktorý dokáže ísť do hĺbky a pomenovať veci ako málokto. Jeho esencia a sexy pohyb je prítomný vo všetkých tanečných formách, v ktorých sa Wahe ocitne. Okrem toho je to milovník oblečenia, ktoré k nemu patrí ako čokoláda k banánu. Čo by mal obsahovať dobrý tanec? Čo pre Waheho znamená oblečenie a ktoré osobnosti ho formovali v jeho 23 ročnej tanečnej kariére? Aj to sa dozvieš v tomto podcaste. Veď počúvaj :)


/////

INFO:

FB:@Wahe Akopjan, IG:@wa2dhe, IG:@tekstyl_vintake_store
INŠPIRÁCIE: Brian Green, Marjory Smarth, @futureeof, @andrej_andyboj_urysiak, @pit.kin, @Deen037
CVIČENIE KOLIEN:@kneesovertoesguy
KNIHA:Jak na sítě
PODCAST: @joerogan


Podcast VERBÁLNY TANEC je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Otec Mirec
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.