Sedíš tu smutnučký jak ošťatý snehuliak (EP23)
54:03
Podcast: VAR

Sedíš tu smutnučký jak ošťatý snehuliak (EP23)

28.09.2021

Julo chodí kanálmi, MILFka týždňa za spoluhráčmi, Martinez za Ronaldom a Harry... ten už nechodí nikam. A z Arsenalu si definitívne prestávame robiť srandu... NEXT? ISLANDERS MUSIA DO FINÁLE  https://open.spotify.com/episode/2PRB4dHXPqDNvXbYVrke8t  K*revsky kvalitná produkcia @futbalovy_var by ZAPO  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/  

Podcast VAR je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.