Boli modrí, hrali tam Taliani a nikto iný im nefandil (EP04)
01:02:05
Podcast: VAR

Boli modrí, hrali tam Taliani a nikto iný im nefandil (EP04)

12.05.2021

Majster Anglicka založený v roku 2008 :))) Daj si do Google Maps "empty seats"... NEXT? MASTURBOVANIE V MENE BOŽOM  https://open.spotify.com/episode/6WNDXT9yxDk46lywfbcM3E  Produkcia by ZAPO  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/  

Podcast VAR je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.