Demograf Tomáš Sobotka: 200 eur na dieťa je veľmi neefektívna rodinná politika
58:35
Podcast: V redakcii

Demograf Tomáš Sobotka: 200 eur na dieťa je veľmi neefektívna rodinná politika

18.05.2021

Demokratický štát by mal predovšetkým zistiť, čo bráni rodinám naplniť ich plány v počte detí a až potom robiť rozhodnutia. S demografom Tomášom Sobotkom z Viedenského demografické inštitútu na Rakúskej akadémii vied sa rozprával Braňo Bezák.

Podcast V redakcii je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.