Petková, Obradovič: Ochrana našich ľudí
36:33
Podcast: V redakcii

Petková, Obradovič: Ochrana našich ľudí

28.05.2021

Môžeme veriť vyšetrovaniu veľkých káuz? O najnovších spravodajských hrách, ktoré majú zmariť vyšetrovanie vplyvných ľudí sa Monika Tódová rozprávala s riaditeľkou Nadácie Zastavme korupciu Zuzanou Petkovou a komentátorom a editorom Denníka N Filipom Obradovičom. 

Podcast V redakcii je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.