Ministerka Kolíková: Byť predsedníčkou Za ľudí? Všetko je možné
Podcast: V redakcii

Ministerka Kolíková: Byť predsedníčkou Za ľudí? Všetko je možné

12.05.2021

Ministerka spravodlivosti zatiaľ verí, že bude mať podporu pre svoje reformy aj v OĽaNO. To, čo hovorí Robert Fico, je podľa nej nechutné, menšiny bude podporovať aj naďalej. S Borisom Kollárom sa na kolúznej väzbe stále nedohodli. S Máriou Kolíkovou sa rozprávala Monika Tódová. 

Podcast V redakcii je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.