Podpredseda parlamentu Grendel: Nikto nie je chránený
45:08
Podcast: V redakcii

Podpredseda parlamentu Grendel: Nikto nie je chránený

30.06.2021

Na súdoch sa ukážu všetky dôkazy, hovorí v rozhovore s Monikou Tódovou podpredseda parlamentu Gábor Grendel z OĽaNO. Ani on ako podpredseda výboru na kontrolu SIS zatiaľ nevidel žiadny dôkaz o zmanipulovanom vyšetrovaní. 

Podcast V redakcii je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.