Marcinková zo Za ľudí: V politike so ženami nerátajú
31:58
Podcast: V redakcii

Marcinková zo Za ľudí: V politike so ženami nerátajú

23.06.2021

Igorovi Matovičovi som na začiatku veľmi fandila, teraz som sklamaná, hovorí v rozhovore s Monikou Tódovou poslankyňa Za ľudí Vladimíra Marcinková. Ide o jej prvé volebné obdobie v parlamente. "Čakala som, že politika bude vyššia liga," hovorí poslankyňa, ktorá zatiaľ zostáva v Za ľudí a chce, aby sa predsedníčkou strany stala Mária Kolíková.

Podcast V redakcii je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.