Tóda, Hušča: V Bielorusku vás zatknú aj za to, že máte červeno-biele oblečenie
43:15
Podcast: V redakcii

Tóda, Hušča: V Bielorusku vás zatknú aj za to, že máte červeno-biele oblečenie

29.05.2021

Únos civilného lietadla Lukašenkovým režimom opäť upriamil pozornosť s na tento diktátorský režim. S Maryľou Hušča z Viedenského mierového inštitútu a šéfom zahraničnej redakcie Denníka N Mirkom Tódom sa rozprával Braňo Bezák.

Podcast V redakcii je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.