Mária Kolíková: Na zmenu väzby je obrovský politický tlak
40:32
Podcast: V redakcii

Mária Kolíková: Na zmenu väzby je obrovský politický tlak

08.04.2021

Ministerka spravodlivosti hovorí o tom, prečo ide meniť kolúznu väzbu a ako politikov začali zaujímať väzba aj výkon trestu, keď sa k nim priblížilo trestné stíhanie. S Máriou Kolíkovou sa rozprávala Monika Tódová.

Podcast V redakcii je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.