Šnídl: Svoje dieťa na internete neochránite zákazmi, ale záujmom a vysvetľovaním
31:21
Podcast: V redakcii

Šnídl: Svoje dieťa na internete neochránite zákazmi, ale záujmom a vysvetľovaním

01.07.2021

Cez prázdniny majú deti viac času aj na pobyt na sociálnych sieťach. Rovnako ako im vysvetľujeme nebezpečenstvá, ktoré na nich číhajú na ulici, mali by sme s nimi rozprávať aj o tom, čo ich môže stretnúť na internete. S reportérom Vladom Šnídlom sa rozprával Braňo Bezák.

Podcast V redakcii je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.