Jana Cigániková: Keď prišiel na konzílium Šatan, vybavil divákov na tribúnach, aj keď to dovtedy nešlo
33:18
Podcast: V redakcii

Jana Cigániková: Keď prišiel na konzílium Šatan, vybavil divákov na tribúnach, aj keď to dovtedy nešlo

27.04.2021

Poslankyňa SaS Jana Bittó Cigániková v rozhovore s Veronikou Folentovou hovorí o vzťahoch v koalícii a s Marekom Krajčím, či podala žalobu na Igora Matoviča aj o tom, prečo ministri SaS nepodporili predĺženie núdzového stavu.

Podcast V redakcii je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.