Minister zdravotníctva Lengvarský: Koncom júna bude môcť byť zaočkovaný každý, kto chce
59:01
Podcast: V redakcii

Minister zdravotníctva Lengvarský: Koncom júna bude môcť byť zaočkovaný každý, kto chce

22.04.2021

Minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský v rozhovore s Veronikou Folentovou hovorí, kedy sa otvorí očkovanie pre všetkých aj ako chce cez odpadovú vodu zistiť, kde môžu byť ohniská nákazy, či kto mu je vo vláde sympatický.

Podcast V redakcii je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.