Egyptologička: Čím viac hrobiek nájdeme, tým je výskum dôležitejší
28:10
Podcast: V redakcii

Egyptologička: Čím viac hrobiek nájdeme, tým je výskum dôležitejší

24.06.2021
Slovenskí archeológovia momentálne zbierajú peniaze na svoj výskum v delte Nílu, kde objavujú vojenskú pevnosť z obdobia neskorej Novej ríše, z obdobia panovníkov ako Ramzes II. a Ramzes III. 

Egypt ešte vôbec nie je prebádaný, hovorí v rozhovore s Luciou Osvaldovou egyptologička Veronika Verešová z Ústavu orientalistiky SAV a Nadácie Aigyptos.  

Podcast V redakcii je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.