EP#1: Pilotný diel a naozaj trápne situácie
34:31
Podcast: V obývačke

EP#1: Pilotný diel a naozaj trápne situácie

11.11.2020

Youtuber, záchranár, herec... kombinácia, z ktorej nemôže vzniknúť jedna ucelená téma - aj o tom je náš nový podcast "V obývačke" V tomto pilotnom diely sme rozobrali akúkoľvek tému, ktorá nám na um prišla. Od smiešne trápnych situácií až po vážne témy z prostredia sanitiek. Pripravte si čajové poháre a sadnite do kresla, zaraďte jednotku a vydajte sa na cesty, zapnite komp a plňte si pracovné povinnosti.... robte čokoľvek a my vám budeme robiť spoločnosť z našej obývačky :)

Podcast V obývačke je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.